INDEKAR
Innowacje Projekty Inżynieria
Text...

Kontakt
E-mail: info@indekar.pl






Archiwum




Użytkownicy Online: 1

O Firmie

Firma INDEKAR powstała w 2009 roku.

 

Nasze działania opieramy na wiedzy inżynierskiej i menadżerskiej, wieloletnim doświadczeniom i systematycznemu doskonaleniu.

 

 

Dokładamy starań, aby w naszej pracy wykorzystywać zaawansowane narzędzia i oferować rozwiązania adekwatne do obecnego stanu techniki.

 

 

Będąc od wielu lat na rynku urządzeń do obróbki cieplnej i technologii próżniowych współpracujemy ze znanymi na świecie liderami tych branż. Pozwala to spełnić oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

 

 

Nie ograniczamy się tylko do wąskiej specjalizacji. Podejmujemy zlecenia w pozornie odległych projektach jak np.: wibroprasy i formy do wyrobów betonowych, trawiarki chemiczne, sprzęt laboratoryjny, autoklawy i itp.

 

 

Jakość naszej pracy nie jest uzależniona od wielkości projektu. Tak samo poważnie traktujemy wykonanie rysunków technicznych drobnego przedmiotu jak i poprowadzenie przedsięwzięcia polegającego na opracowaniu dokumentacji, przygotowaniu budżetu, wykonaniu nowej linii produkcyjnej, przeprowadzeniu jej prób i oddanie inwestycji „pod klucz” u Klienta włączając w to badania marketingowe i analizę kosztów.

 

 

Naszą propozycję kierujemy do firm, które dążą do obniżenia kosztów, poprawy jakości, ustalonego poziomu zatrudnienia, zwiększenia elastyczności i itd.

 

 

Zapraszamy serdecznie do współpracy.


Copyright (c)2009 INDEKAR